Farma iluzji

Wola Życka koło Dęblina to wspaniałe miejsce gdzie można znaleźć Farmę Iluzji.
Farma Iluzji powstała w 2012 roku po tak szybkim otwarciu w swoje progi zaprasza rodziny z dziećmi, wycieczki kolonie, taka Farma to nowe miejsce na mapie Polski. Farma powstał w okolicy gdzie nie znajdziecie atrakcji takich jak w Krakowie czy w górskich wioskach, Farma Iluzji to miejsce, gdzie można znaleźć atrakcję dla każdego.
Farma to ciekawa przyroda i wiele urządzeń technicznych, które można zobaczyć na własne oczy. Przyroda to przede wszystkim las, glinianki i ścieżki przyrodnicze w okolicach Farmy Iluzji. Iluzja to ciekawe zjawiska optyczne, których można się dopatrzeć w tej Farmie, która uczy i bawi.


Największą atrakcją jest Latająca Chata Tajemnic, we wnętrzu Chaty błędnik gubi i niektórzy z chaty wychodzą po prostu na czworakach. I w tej Farmie woda płynie pod górę, krzywy stół bilardowy jest prosty, ale złudzenie optyczne jest silniejsze od wszystkiego :-)
W Muzeum Iluzji możecie pobawić się holograficznym samochodem, pobłądzić ws labiryncie i po prostu zniknąć jak bańka mydlana. Otóż studia w farmie ma nieskończoną głębokość, dlatego można w niej zniknąć na długi czas. A dla pozostałych są dmuchańce, tor do terenowej jazdy na Segway’u, wielki wiklinowy labirynt i duży plac zabaw oraz prawdziwa archeologiczna plaża z wykopaliskami, można znaleźć szczątki dinozaura i szczęki niektórych zwierząt.
Na terenie Farmy znajduje się mała gastronomia, ławeczki i miejsca piknikowe.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS